ТВ тумба vidaXL 110x30x40см з мангового дерева 337848

- В наявності
- Код: 132307900
17 243 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ТВ тумба, 110x30x40 см, масивне дерево манго. vidaXL. Колір: Коричневий. Розмір: N/A. Ця дерев'яна ТВ тумба випромінює рустикальний шарм. Вона стане привабливим елементом в інтер'єрі. Меблі виготовлено з масивного дерева манго - твердого дерева з щільною структурою. Дерево манго не тільки витривале до навантажень, але й до часу. Як наслідок, красиво спроектована низька тумба під ТВ є стабільною, довговічною і гарно виглядає. Додатково, ручне виконання та унікальне малюнок дерева роблять кожен меблевий виріб єдиним у своєму роді і трохи відрізняється від інших. ТВ тумба...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40см мм |
| Глибина | 30см мм |
| Матеріал | Масивне дерево, Сосна |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Стиль | Рустикальний |
| Тип | Настільний |
| Колір | Коричневий |
| Цвет мебели | Коричневий |
| Ширина | 110см мм |
- Ціна: 17 243 ₴

