Диван з матрацом vidaXL темно-сірий 90x190см тканина 3197627

- В наявності
- Код: 162125875
16 837 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Цей диван-ліжко 2 в 1 з матрацом, який слугує як диван, так і ліжко, є практичним і привабливим доповненням для вашої вітальні або спальні. Універсальне ліжко-двоспальне: Розкладний диван працює як диван вдень і легко перетворюється на ліжко вночі, пропонуючи зручне рішення для прийому гостей і максимізації простору. Комфортний матрац з піни: Це ліжко постачається з матрацом з піни для максимального підтримки та оптимального комфорту. Довговічна тканина та міцна конструкція: Цей диван-ліжко має міцну дерев'яну раму і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 см мм |
| Глибина | 90см мм |
| Матеріал | Метал, Тканина, Масивне дерево |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Материал обивки | З тканини |
| Ніжки | На ніжках |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Сірий |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 190см мм |
- Ціна: 16 837 ₴










