Масажне крісло розкладне vidaXL підйомне коричневе екошкіра 3205159

- Немає в наявності
- Код: 163514896
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сядьте зручно та відпочиньте в цьому розкладному масажному кріслі з функцією полегшення вставання! Функція підйому: це крісло для літніх людей оснащене електричним двигуном для живлення підйомника. Завдяки функції підйому, яка виштовхує все крісло вгору, можна легко встати без навантаження на спину та коліна – достатньо натиснути кнопку. Функція ручного відкидання: праворуч від крісла знаходиться ручка. Витягніть ручку, щоб вручну налаштувати положення підніжки та спинки до найбільш комфортної для вас позиції. Ця функція дозволяє відхилити на максимум 135 градусів...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 99cm мм |
| Глибина | 57cm мм |
| Додаткова інформація | Підставка для ніг у комплекті |
| Максимальне навантаження | 110kg |
| Матеріал | Метал, Екошкіра |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Материал обивки | Зі штучної шкіри |
| Стиль | Традиційний |
| Тип | Масажне, Розкладне |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Цвет обивки | Коричневий |
| Ширина | 50cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

