Прямокутний стіл vidaXL з масиву акації 180x90см

- В наявності
- Код: 92977121
22 728 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
VidaXL Стіл з Масивного Дерева Акації, 180 X 90 См. Стіл з Масивного Дерева Акації, 180 X 90 См від vidaXL. це один з найважливіших елементів оснащення кожного інтер'єру. В його оточенні збираються родини, друзі та близькі, а під час спільних прийомів їжі народжуються прекрасні миті. Ідеально підібраний меблевий виріб не тільки виконує свою функцію, але й стає прикрасою приміщення. Обираючи стіл, варто звернути увагу на його стиль, функціональність та матеріали, з яких він виготовлений. Пропонуємо унікальну модель, яка безсумнівно задовольнить очікування навіть найбільш...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90см мм |
| Глибина | 180см мм |
| Діаметр | 180см |
| Додаткова інформація | Не розкладається |
| Максимальна довжина розкладеного столу (см) | 180 |
| Матеріал | Дерево та деревні матеріали |
| Матеріал стільниці | Дерево |
| Стиль | Етно, Англійське, Індустріальне |
| Форма | Прямокутний |
| Цвет мебели | Чорний |
| Колір стільниці | Чорний |
| Ширина | 180см мм |
- Ціна: 22 728 ₴







