Диван з матрацом VidaXL для сну світло-сірий 90x200см оксамит 1045897

- В наявності
- Код: 162126588
19 921 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Цей диван-ліжко 2 в 1 з матрацом, який слугує як диван, так і ліжко, є практичним і привабливим доповненням для вашої вітальні або спальні. Універсальне ліжко-диван: Розкладний диван може використовуватися як диван вдень або як ліжко вночі, щоб забезпечити швидке рішення для розміщення гостей на ніч. Комфортний матрац з піни: Це ліжко постачається з матрацом з піни для максимального підтримки та оптимального комфорту. М'яка оксамитова оббивка та міцна конструкція: Цей диван-ліжко має міцну дерев'яну та металеву раму і оббитий м'яким оксамитом та...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 68 см мм |
| Довжина: | 200см мм |
| Додаткова інформація | Функція сну |
| Матеріал | Метал, масив дерева |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Материал обивки | Оксамит |
| Ніжки | На ніжках |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Дивани |
| Колір | Сірий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 100см мм |
- Ціна: 19 921 ₴










