Крісло-ушак Selsey Lady Velvet чорний Bluvel 19

- В наявності
- Код: 87350662
16 246 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Selsey Крісло Lady Velvet Чорний Bluvel 19. Крісло - це важливий елемент інтер'єру, який впливає не лише на комфорт використання, але й на естетику приміщення. Правильно підібрана меблі може надати характеру атмосфері домашнього затишку чи офісу. Модель Lady Velvet у чорному кольорі - це пропозиція, яка поєднує елегантність з функціональністю. Завдяки різноманітним стилям, таким як англійський, етно чи сучасний, ця меблі чудово впишеться в будь-яку обстановку, пропонуючи відпочинок і зручність. Матеріали та розміри. Висока якість використаних матеріалів - це один з ключових...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Selsey |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 101см мм |
| Глибина | 85 см мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Матеріал | Тканина |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Материал обивки | З тканини |
| Мoдель | LADYV19 |
| Стиль | Класичний, Етно, Англійський, Сучасний |
| Тип | Вушка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цвет обивки | Чорний |
| Ширина | 75см мм |
- Ціна: 16 246 ₴


