Журнальний столик Signal Konsolka Fossil C

- Немає в наявності
- Код: 72843736
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Signal Konsolka Fossil C. Signal Konsolka Fossil C. - це елегантний меблевий виріб, який чудово вписується в стиль. glamour. Його сучасний дизайн та функціональність роблять його ідеальним вибором для будь-якого інтер'єру. Консоль не лише привертає увагу, але й додає вишуканості та комфорту, що робить її ключовим елементом оформлення простору. Матеріал і міцність. Матеріал, з якого виготовлена. Konsolka Fossil C., має величезне значення для її. міцності. та довговічності. Меблі виготовлені з високоякісного. загартованого скла., яке забезпечує не лише естетичний вигляд, але...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 78 см мм |
| Глибина | 40см мм |
| Додаткова інформація | Полиці |
| Матеріал | Метал |
| Стиль | Гламур |
| Форма | Прямокутна |
| Цвет мебели | Багатобарвний |
| Ширина | 40см мм |
- Ціна: 9 999 ₴

