Розкладне крісло Signal Spike Velvet рожевий античний 182/Buk 10794

- Немає в наявності
- Код: 113825000
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Розкладний крісло Spike. Практичне та елегантне розкладне крісло для вітальні або молодіжної кімнати. Чудово підходить як додаткове ліжко для гостей. Додаткові ніжки були хитро приховані в блискавках, що знаходяться під подушкою та ззаду спинки. Завдяки цьому складене крісло виглядає естетично та стильно. Буковані ніжки додають легкості, а рожевий колір оживить будь-який інтер'єр. Крісло також доступне в сірому кольорі. Найважливіші характеристики: Приємна на дотик та витривала до щоденного використання оббивка. Гарний колір антикварного рожевого, що додає шарму кожному інтер'єру. Можливість розкладання на...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80см мм |
| Глибина | 50см мм |
| Матеріал | Тканина, Масивне дерево |
| Матеріал корпусу | Плита MDF |
| Материал обивки | З тканини |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Розкладний |
| Колір корпусу | Світлий бук |
| Цвет обивки | Рожевий |
| Ширина | 105 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴










