Чоловічий годинник Traser TS-108216

- Немає в наявності
- Код: 67122947
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Traser TS-108216. Годинники — це не лише практичний інструмент для вимірювання часу, але й важливий елемент особистого стилю. Вибір відповідного годинника може впливати на наш вигляд і підкреслювати нашу індивідуальність. У цьому огляді ми детальніше розглянемо модель Traser TS-108216, яка поєднує в собі класичний дизайн з сучасними технологіями, що впливають на комфорт носіння та функціональність. Тип годинника та механізм. Модель Traser TS-108216 — це годинник аналоговий, що означає, що час відображається за допомогою стрілок. Це особливо цінується людьми, які віддають перевагу класичному...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traser |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аналогові |
| Водонепроникність | 100м м |
| Довжина ремінця частина з отворами | 115 мм мм |
| Довжина ремінця частина з пряжкою | 90 мм мм |
| Додаткові характеристики | Не містить нікелю |
| Марка | Traser |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Пластик |
| Механізм | Кварцовий |
| Мoдель | TS-108216 |
| Стиль | Класичні |
| Країна виробника | Швейцарія |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Ремінець |
| Тип скла | Сапфірове |
| Візерунок | Без візерунка |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Водонепроникний |
| Колір | Сині |
| Колір ремінця | Темно-сині |
| Ширина | 22 мм мм |
| Ширина корпусу | 42 мм мм |
| Ширина кріплення | 22 мм мм |
- Ціна: 9 999 ₴










