Крісло-ушак Signal Lady Velvet Curry

- В наявності
- Код: 90117506
16 114 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Signal Fotel Lady Velvet Curry. Signal Fotel Lady Velvet Curry. це унікальний меблевий виріб, який поєднує в собі елегантність, комфорт та функціональність. Сидіння типу крісло-ушко, як. Lady Velvet. , відмінно підійде для різних інтер'єрів, як у вітальні, так і в спальні. Завдяки ретельному виконанню та модному дизайну, це крісло стане важливим акцентом у кожному сучасному інтер'єрі. Матеріал і розміри. Вибір відповідних матеріалів оббивки має ключове значення для довговічності та естетики меблів. Lady Velvet. характеризується приємною на дотик. оксамитовою тканиною. в інтенсивному,. жовтому...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 101см мм |
| Глибина | 85 см мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Матеріал | Тканина, натуральна шкіра |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Материал обивки | З тканини |
| Стиль | Етно, Англійська |
| Тип | Вушні |
| Колір корпусу | Венге |
| Цвет обивки | Жовтий |
| Ширина | 75см мм |
- Ціна: 16 114 ₴

