Підвісна шафа Oristo Geo 60см білий глянець Ki01 Zb2S 1

- В наявності
- Код: 166416099
16 456 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Oristo Шафа для ванної під умивальник з стільницею Geo 60 см білий глянець Ki01 Zb2S 1. Oristo Шафа для ванної під умивальник з стільницею Geo 60 см білий глянець Ki01 Zb2S 1. це відмінне рішення для тих, хто шукає. функціональний. і. естетичний. меблі для ванної. Шафи для ванної відіграють ключову роль в організації простору, а також у наданні інтер'єру характеру. Обираючи відповідну модель, варто звернути увагу на її дизайн та практичні аспекти, які впливають на щоденне використання. Ця конкретна шафа в елегантному. білому глянці. безумовно, задовольнить очікування навіть...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Oristo |
| Висота | 64 см мм |
| Глибина | 46 см мм |
| Матеріал | Ламінована плита |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Білий |
| Ширина | 61 см мм |
- Ціна: 16 456 ₴










