Диван 3-місний VidaXL колір Taupe 180см тканина

- В наявності
- Код: 162132481
20 026 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
VidaXL Диван 3-місний Колір Тауп 180 см Оббивка Тканина 1131238. Дивани та канапи - це меблі, які відіграють ключову роль в оформленні кожного інтер'єру. Диван 3-місний від VidaXL. в кольорі. тауп. (сіробrownому) безумовно додасть елегантності та сучасності до вашої вітальні. Завдяки різноманітності моделей, кольорів та матеріалів, ви можете легко підібрати його до стилю вашої квартири. Обираючи відповідний диван, варто звернути увагу на такі аспекти як. функція сну. ,. комфорт. ,. матеріали. та. додаткові зручності. , які можуть суттєво покращити якість щоденного використання. Розміри...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50см мм |
| Глибина | 50см мм |
| Додаткова інформація | Функція сну |
| Матеріал | Тканина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | З тканини |
| Ніжки | На ніжках |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Розмір | Тримісний |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Сірий |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 50см мм |
- Ціна: 20 026 ₴








