Вбудована мікрохвильова піч Candy CA38FL7N25WXB

- В наявності
- Код: 186082133
13 240 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Candy CA38FL7N25WXB. Мікрохвильова піч. Розміри (шир. x вис. x гл.): 59,5 x 38,5 x 38,8 см. Об'єм: 26 л. Потужність мікрохвиль: 860 Вт. Потужність гриля: 1200 Вт. Основні функції: розморожування. Рівномірно розігрівайте з просторовим розподілом хвиль. Спеціальна система просторового розподілу хвиль забезпечує точне потрапляння мікрохвиль всередину страви, завдяки чому вона швидко і рівномірно розігрівається. Смажте швидше з великою потужністю гриля. У роботі мікрохвильової печі важливою є потужність гриля. Чим вища, тим швидше розігрівається нагрівач, а страва розігрівається...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 38,5 см мм |
| Глибина | від 38.1 до 45 см мм |
| Марка | Candy |
| Мoдель | CA38FL7N25WXB |
| Потужність гриля | 1200W Вт |
| Потужність мікрохвильовки [W] | 850 |
| Об'єм | 26 л мл |
| Відчиняння дверцят | Наліво |
| Функції | Розморожування, Підігрів, Гриль, Захист від дітей |
| Колір | Чорний |
| Ширина вбудовування | 59,5 см см |
- Ціна: 13 240 ₴




