Стіл Diablo Chairs X-Tensio 1400 чорний 1709

- В наявності
- Код: 182945472
15 327 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Diablo Chairs X-Tensio 1400 Чорний (1709). Стіл. X-Tensio 1400. це ключовий елемент як в офісі, так і в домашньому кабінеті. Модель поєднує. сучасний дизайн. з функціональністю, пропонуючи користувачам комфорт під час роботи та гри. Завдяки інноваційній конструкції, цей стіл має потенціал, щоб покращити. ергономіку. , що є особливо важливим для людей, які проводять довгі години перед комп'ютером. Матеріал і обробка. Високоякісні матеріали, використані для виробництва, роблять стільницю столу. стійкою до подряпин. і легкою в очищенні. Прямокутна форма. та елегантні...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diablo Chairs |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 117 см мм |
| Глибина | 60 см мм |
| Мoдель | X-TENSIO 1400 |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Цвет мебели | Чорний |
| Ширина | 140 см мм |
- Ціна: 15 327 ₴










