Клавіатура ASUS ROG FALCHION ACE HFX US

- Немає в наявності
- Код: NA706q3m9
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Геймерська клавіатура - механічна, дротова, класичні (високопрофільні) клавіші, перемикачі ROG HFX, динамічна підсвітка, макро програмовані клавіші, розкладка клавіатури us та us (міжнародна), USB-A та USB-C вхід, безшумна, чорний колір
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Backspace | Широкий |
| Enter | Однослотовий |
| Вага | 643 г |
| Висота | 3.5 см (35 мм) мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 11.5 см (115 мм) мм |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Інші особливості клавіатури | Тиха |
| Інтерфейс клавіатури | USB-A, USB-C вхід |
| Кількість клавіш | 68 |
| Лівий Shift | Широкий |
| Локалізація | US, US (International) |
| Матеріал клавіш | PBT |
| Модель перемикача | ROG HFX |
| Загальна відстань ходу | 4 мм |
| Особливості клавіатури | Підсвітка клавіш, Знімний кабель, Програмовані клавіші |
| Під'єднання | Дротове |
| Підсвітка | Динамічна, RGB |
| Синхронізація RGB | ASUS Aura Sync |
| Сумісність | macOS, Windows 10, Windows 11 |
| Термін експлуатації (мільйони натискань) | 100 × |
| Стрілки курсора | Широкі |
| Тип клавіатури | Ігрова |
| Тип клавіш | Класичні (високий профіль) |
| Тип перемикача | Лінійний |
| Формат клавіатури | 65 % |
| Хід активації | 1 мм |
| Ширина | 31.5 см (315 мм) мм |
- Ціна: 9 999 ₴









