Клавіатура ASUS ROG Strix Scope II 96 Wireless ROG NX Snow EN/SK

- Немає в наявності
- Код: NA706q3gh1
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Геймерська клавіатура - механічна, бездротова, класичні (високопрофільні) клавіші, динамічна підсвітка, чеська та словацька розкладка клавіатури, Bluetooth, USB-C вхід та 2,4GHz радіочастотне з'єднання, чорний колір
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Backspace | Широкий |
| Enter | Дворядковий |
| Вага | 1,012 g |
| Висота | 4 cm (40 mm) мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 13.1 cm (131 mm) мм |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Інтерфейс клавіатури | Під'єднання через радіочастоту 2.4GHz, Bluetooth, USB-C |
| Лівий Shift | Вузький |
| Локалізація | Чеська, Словаччина |
| Матеріал клавіш | ABS |
| Загальна відстань ходу | 3.6 mm |
| Особливості клавіатури | Металевий корпус, замінні перемикачі (Hotswap), бездротовий USB-приймач |
| Під'єднання | Бездротове |
| Підсвітка | Динамічна, Програмовна, RGB |
| Сила активації | 39.2 cN |
| Синхронізація RGB | ASUS Aura Sync |
| Сумісність | macOS, Windows 10, Windows 11 |
| Стрілки курсора | Широкі |
| Тип клавіатури | Ігрова, Офісна |
| Тип клавіш | Класичні (високий профіль) |
| Тип перемикача | Лінійний |
| Формат клавіатури | 96 % |
| Хід активації | 1.8 mm |
| Колір перемикача | Білий |
| Ширина | 37.7 cm (377 mm) мм |
- Ціна: 9 999 ₴










