Клавіатура SteelSeries Apex Pro Gen 3 UK

- Немає в наявності
- Код: SteelS2532
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ігрова клавіатура, дротова, підсвічування, класичні (високопрофільні) клавіші, перемикачі SteelSeries OmniPoint, дисплей, макро програмовані клавіші, українська розкладка клавіатури, USB-C вхід, чорний колір
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | SteelSeries |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Backspace | Широкий |
| Enter | Однослотовий |
| Вага | 1,403 г |
| Висота | 4.1 см (41 мм) мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 13.9 см (139 мм) мм |
| Інтерфейс клавіатури | USB-C вхід |
| Лівий Shift | Широкий |
| Локалізація | UK |
| Модель перемикача | SteelSeries OmniPoint |
| Загальна довжина ходу | 4 мм |
| Особливості клавіатури | Підсвітка клавіш, обплетений кабель, Знімний кабель, Дисплей, Мультимедійні клавіші, Програмовані клавіші |
| Під'єднання | Дротове |
| Підсвітка | RGB |
| Синхронізація RGB | SteelSeries Engine |
| Сумісність | PS4, PS5, Windows 10, Windows 11, Windows 8, Xbox Series |
| Термін експлуатації (мільйони натискань) | 100 × |
| Стрілки курсора | Широкі |
| Тип клавіатури | Ігрова |
| Тип клавіш | Класичні (високий профіль) |
| Формат клавіатури | 100% |
| Ширина | 43.7 см (437 мм) мм |
- Ціна: 9 999 ₴







