Клавіатура ASUS ROG Strix Scope II 96 Wireless White (ROG RX RED / PBT) - US

- Немає в наявності
- Код: NA706q3gh2b3
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ігрова клавіатура - гібридна механічна, бездротова, підсвічена, класичні (високопрофільні) клавіші, ROG RX Red перемикачі, американська та міжнародна розкладка клавіатури, Bluetooth, USB-C вхід та 2,4GHz радіочастотне з'єднання, білий колір
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Backspace | Широкий |
| Enter | Однослотовий |
| Вага | 1,012 г |
| Висота | 4 см (40 мм) мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 13.1 см (131 мм) мм |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Інтерфейс клавіатури | Під'єднання через радіочастоту 2.4GHz, Bluetooth, USB-C |
| Лівий Shift | Широкий |
| Локалізація | US, US (International) |
| Матеріал клавіш | PBT |
| Модель перемикача | ROG RX Red |
| Особливості клавіатури | Підсвітка клавіш, Vym| nitelné spínaçe (Hotswap), бездротовий USB приймач |
| Під'єднання | Бездротове |
| Підсвітка | RGB |
| Розділення перемикача | Лінійний |
| Синхронізація RGB | ASUS Aura Sync |
| Сумісність | Windows 10, Windows 11 |
| Стрілки курсора | Широкі |
| Тип клавіатури | Ігрова |
| Тип клавіш | Класичні (високий профіль) |
| Тип перемикача | Гібридний механічний |
| Формат клавіатури | 96 % |
| Хід активації | 1.5 мм |
| Колір перемикача | Червоний |
| Ширина | 37.7 см (377 мм) мм |
- Ціна: 9 999 ₴










