Духова шафа та варильна панель GORENJE Black Induction Set 2

- Немає в наявності
- Код: GORSET043
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Набір духовки та варильної панелі - ДУХОВКА: парова, клас енергоефективності A+, об'єм 77 л, розміри 59.5 × 59.5 × 56.4 см (В×Ш×Г) + ВАРИЛЬНА ПАНЕЛЬ: індукційна, кількість конфорок: 4, сенсорне управління, розміри 5.4 × 56 × 52 см (В×Ш×Г), для підключення приладу потрібен електрик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.8 кг |
| Зовнішній вигляд робочої поверхні | Чорне скло |
| Висувний лист | Телескопічний |
| Висота духовки | 59.5 см |
| Висота робочої поверхні | 5.4 см |
| Глибина варильної панелі | 52 см |
| Глибина духовки | 56.4 см |
| Дверцята духовки | Скло з 2 шарами, М'яке закривання |
| Дизайн варильної панелі | Вбудована |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість аркушів в пачці | 2 |
| Кількість решіток у пакованні | 1 |
| Краї варильної панелі | Скошені |
| Об'єм духовки | 77 л л |
| Особливості духовки | Внутрішнє освітлення, Таймер |
| Оздоблення робочої поверхні варильної панелі | Стекло |
| Під'єднання | Електричний |
| Споживана потужність духовки | 3,500 Вт |
| Програми духовки | Розморожування, Гриль, Налаштування піци, Функція швидкого розігрівання, Функція пари |
| Рама варильної панелі | Без рами |
| Тип варильної панелі | Індукційна |
| Керування варильною панеллю | Сенсорне керування |
| Функції безпеки варильної панелі | Блокування від дітей |
| Функції | Прискорення, Комбіновані зони приготування |
| Колір варильної панелі | Чорний |
| Колір духовки | Сірий |
| Ширина варильної панелі | 56 см |
| Ширина духовки | 59.5 см |
- Ціна: 9 999 ₴









