Пральна вежа LG WashTower WT1716BBF

- Немає в наявності
- Код: LGPRS003
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Комплект пральної та сушильної машин – клас енергоефективності пральної машини E, зважене споживання енергії пральної машини 101 кВт·год/100 циклів, основні функції пральної машини парова програма, інверторний мотор, автоматичне зважування, швидка програма та дисплей, основні функції сушильної машини самочистячий конденсатор, відкладений старт, тепловий насос, дисплей, внутрішнє освітлення, управління через мобільний телефон та звуковий сигнал в кінці програми
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага сушарки | 154 кг |
| Місткість пральної машини (стирка) | 17 кг |
| Місткість сушарки | 16 кг |
| Час сушіння в режимі ECO | 5.33 год (320 хв) |
| Висота сушарки | 189 см |
| Глибина корпусу сушарки | 75 см |
| Довжина зливного шланга сушарки | 175 см |
| Клас енергоефективності (стирка) | E |
| Клас енергоефективності сушарки | D |
| Клас ефективності віджимання та сушіння | A |
| Комплект для під'єднання зливу сушарки | З комплектом для під'єднання до стічних вод |
| Максимальна швидкість віджимання | 1,100 об./хв |
| Загальна глибина сушарки | 77 см |
| Під'єднання | Wi-Fi |
| Програми сушарки | Протиалергічна, Ковдра, Бавовна, Делікатне прання, Швидке, Освіження, Синтетика, Вовна |
| Тривалість (стирка) | 239 хв (3.98 год) |
| Злив конденсату сушарки | Для стічних вод |
| Сумісність | LG ThinQ |
| Середнє споживання води за цикл (стирка) | 68 л |
| Країна | Австрія, Хорватія, Чехія, Франція, Німеччина, Угорщина, Польща, Румунія, Росія, Словаччина, Словенія |
| Технологія сушарки | Інтелектуальне сушіння, Датчик вологості, Освіження і видалення запахів |
| Тип моделі | Окремісна модель |
| Тип сушарки | Конденсаційна |
| Розумні функції | Моніторинг споживання, Діагностика несправностей, Дистанційне керування |
| Рівень акустичного шуму (програма ECO 40-60) | A |
| Рівень шуму сушарки | 63 дБ |
| Рівень шуму сушарки в режимі еко | B |
| Функції сушарки | Звуковий сигнал наприкінці програми, Керування через мобільний телефон, Відкладений старт, Дисплей, Тепловий насос, Внутрішнє освітлення, самоочисний конденсатор |
| Колір сушарки | Чорний |
| Ширина сушарки | 70 см |
| Енергоспоживання (стирка) | 101 кВтч/100 с. |
| Енергоспоживання сушарки | 179 кВтч/100 с. |
| Ефективність конденсації сушарки | B |
| Мова панелі керування | Чеський |
- Ціна: 9 999 ₴






