Спальний мішок Ferrino Diable 900 Duvet

- Немає в наявності
- Код: SPTferr14759
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Спальний мішок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrino |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 860 г |
| Діаметр (упакований) | 17 см |
| Довжина (розпакований) | 215 см |
| Довжина (упакований) | 35 см |
| Застібання | Бічна ліва застіба |
| Використання | Унісекс |
| Кількість осіб | Для одного |
| Комфортна температура | 1 °C |
| Макс. висота | 200 см |
| Максимальна температура | 18 °C °C |
| Наповнення | Пір'я |
| Гранична температура | -5 °C |
| Форма | Мумія |
| Ширина (розладнаний) | 80 см |
| Екстремальна температура | -22 °C |
- Ціна: 9 999 ₴



