Спальний мішок Ferrino Nightec 600 Lite PRO L

- Немає в наявності
- Код: SPTferr14730
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Спальний мішок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrino |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,450 г |
| Довжина (розкладений) | 220 см |
| Застібання | Бічна ліва застіба |
| Використання | Унісекс |
| Кількість осіб | Для одного |
| Комфортна температура | 18 °C |
| Макс. зріст | 205 см |
| Наповнення | Мікроволокно |
| Гранична температура | -5 °C |
| Форма | Мумія |
| Ширина (розкладений) | 80 см |
| Екстремальна температура | -22 °C |
- Ціна: 9 999 ₴


