Плита туристична Jetboil MiniMo Camo

- Немає в наявності
- Код: SPTjet010
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Паливна плита з різьбовим з'єднанням, вага: 0,415 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jetboil |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.42 кг |
| Час кипіння | 2.25 хв |
| Висота | 14 см мм |
| Глибина | 12,7 см мм |
| Кількість плит | 1 (шт.) |
| Мінімальна температура | -6 °C |
| Особливості | Ручки для перенесення, Швидке нагрівання, Нековзна ручка, Налаштування температури |
| Споживання енергії | 1,750 Вт Вт |
| Технологія нагрівання | Прямий вогонь |
| Тип плити | Туристична |
| Тип з'єднання | Різьба |
| Тип палива | Газ |
| Тип енергії / палива | Газ |
| Ширина | 12,7 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴





