Плита Vango Magma Cooker 1Size Burnt Orange

- Немає в наявності
- Код: SPTvng0535
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Паливна плита з різьбовим з'єднанням, вага: 4,35 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.35 кг |
| Висота | 10 см мм |
| Глибина | 33.5 см мм |
| Кількість плит | 2 (шт.) |
| Особливості | Автоматичне п'єзозапалювання, Нековзне захоплення, Налаштування температури |
| Споживання енергії | 6,000 W Вт |
| Приблизний час роботи | 7,200 с |
| Стан | Нове |
| Технологія нагрівання | Прямий вогонь |
| Тип плити | Кемпінгова |
| Тип з'єднання | Різьба |
| Тип палива | Пропанова пляшка |
| Тип енергії / палива | Газ |
| Ширина | 47 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴





