Спальний мішок Ferrino Lightec 1100 SM Lady зелений

- Немає в наявності
- Код: SPTferr14770
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Спальний мішок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrino |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,050 г |
| Діаметр (упакований) | 18 см |
| Довжина (розпакований) | 200 см |
| Довжина (упакований) | 37 см |
| Кількість осіб | Для одного |
| Комфортна температура | 4 °C |
| Макс. висота | 185 см |
| Призначення | Жіночий |
| Наповнення | Пухів fiber |
| Гранична температура | -1 °C |
| Сезон | 3-сезонний |
| Форма | Мумія |
| Ширина (розладнаний) | 75 см |
| Екстремальна температура | -17 °C |
- Ціна: 9 999 ₴


