Намет Vango Scafell 300 PamirGreen

- Немає в наявності
- Код: SPTvng0517
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Велопоходи з наметом, форма: тунель з апсидою та одним входом, на 3 особи, алюмінієва конструкція, двошарова, водонепроникна, водяний стовп: 3000мм, вага: 2,9кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляція | Сітчасті отвори |
| Вага | 2.9 кг |
| Водний стовп підлоги | 6,000 мм |
| Водний стовп тенту | 3,000 мм |
| Висота | 14 см мм |
| Глибина | 14 см мм |
| Макс. кількість осіб | 3 |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| Матеріал поверхні | Полиэстер |
| Обладнання | Москітна сітка |
| Особливості | Водонепроникна |
| Шари матеріалу | Подвійна стіна |
| Склад намету | З апсидою, з одним входом |
| Тип | Велопалатка, На відкритому повітрі, Ультралегка |
| Форма | Тунель |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 47 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴





