Намет Vango Skye 400 DeepBlue

- Немає в наявності
- Код: SPTvng0524
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сімейна палатка для відпочинку на природі, форма: тунель з апсідою, з вестибюлем і одним входом, на 4 особи, скловолоконна конструкція, двошарова, водяний стовп: 3000мм, вага: 6,98кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляція | Сітчасті отвори |
| Вага | 6.98 кг |
| Водний стовп підлоги | 10000 мм |
| Водний стовп тенту | 3,000 мм |
| Висота | 22 см мм |
| Глибина | 22 см мм |
| Макс. кількість осіб | 4 |
| Матеріал конструкції | Скловолокно |
| Матеріал поверхні | Полиэстер |
| Обладнання | Москітна сітка |
| Особливі характеристики | Спальня BlackOut |
| Шари матеріалу | Подвійна стіна |
| Склад намету | З апсидою, З одним входом, З вестибюлем |
| Тип | Сімейна, на відкритому повітрі |
| Форма | Тунель |
| Ширина | 67 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴





