Навіс Viking 11L

- Немає в наявності
- Код: AUPRKING3811
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Навіс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viking |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Якірна мотузка, Штифти, Транспортна сумка |
| Вага | 17 кг |
| Водний стовп | 2,000 мм |
| Висота намету в розкладеному вигляді | 267 см |
| Висота намету в складеному вигляді | 9.5 см |
| Глибина намету в розкладеному вигляді | 248 см |
| Глибина намету в складеному вигляді | 9.5 см |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| Матеріал поверхні | Полиэстер |
| Підходить для | авто |
| Шари матеріалу | Одношаровий |
| Стан | Нове |
| Ширина намету в розкладеному вигляді | 292 см |
| Ширина намету в складеному вигляді | 25.5 см |
- Ціна: 9 999 ₴










