Бівуачний намет FOX Voyager 1 особа з внутрішнім куполом

- Немає в наявності
- Код: SPTbivak05
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Bivouac - однослойний, 10000mm гідростатичний тиск, розміри (d x w x h): 235 × 295 × 165см, вага: 13.5кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13.5 kg |
| Водонепроникність тенту | 10,000 mm мм |
| Висота | 122 cm мм |
| Глибина | 30 cm мм |
| Макс. кількість осіб | 1 |
| Матеріал | Одношаровий |
| Обладнання | Стать, Москітна сітка, кілочки |
| Ширина | 30 cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴



