Бівуачний намет Prologic C-Series з накладкою 2 особи

- Немає в наявності
- Код: RYB022264
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Bivouac - однослойний, 8000mm гідростатичний тиск, розміри (d x w x h): 300 × 305 × 155см, вага: 9.5кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляція | Сітчасті отвори |
| Вага | 9.5 кг |
| Водний стовп флайшита | 8,000 мм |
| Висота | 30 см мм |
| Глибина | 115 см мм |
| Макс. кількість осіб | 2 |
| Матеріали | Одношаровий |
| Обладнання | Чохол, Пол, Передній козирок, Штирі |
| Особливі характеристики | Водонепроникний |
| Ширина | 30 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴









