Бівуачний намет Starbaits Sentinel G2 Compact

- Немає в наявності
- Код: RYBbiv018
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Bivouac - однослойный, 10000мм гидростатическое давление, размеры (d x w x h): 255 × 250 × 125см, вес: 10.2кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starbaits |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.2 kg |
| Водонепроникність | 10,000 mm м |
| Висота | 125 cm мм |
| Глибина | 255 cm мм |
| Комплектація | Стать, Москітна сітка, кілочки |
| Макс. кількість осіб | 1 |
| Матеріал | Одношаровий |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 250 cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴






