Бівуачний шатер FOX Social Shelter

- Немає в наявності
- Код: RYB019567
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Бівуак -, 8000mm гідростатичний тиск
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляція | Сітчасті отвори |
| Водний стовп тенту | 8,000 мм |
| Висота | 240 см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 23 см мм |
| Матеріал поверхні | Полиэстер |
| Обладнання | Передній козирок |
| Особливості | Водонепроникний |
| Рост | 123 см |
| Ширина | 23 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴



