Накладка для бівуачного намету FOX Frontier Lite Extending Winter Wrap

- Немає в наявності
- Код: RYBbiv025
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Накладка на биви
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.7 кг |
| Водний стовп флайшита | 10000 мм |
| Глибина | 43 см мм |
| Матеріал поверхні | Нейлон |
| Матеріали шарів | Одношаровий |
| Особливі характеристики | Водонепроникний |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 20 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴






