Риболовна мийка FOX Carpmaster Welded Mat міцна надійна

- Немає в наявності
- Код: RYBfxpd05
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мат для распутывания рыбы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в транспортуванні | 30 см |
| Довжина: | 115 см мм |
| Довжина в транспортуванні | 55 см |
| Матеріал | PVC |
| Стан | Нове |
| Ширина | 65 см мм |
| Ширина в транспортуванні | 55 см |
- Ціна: 9 999 ₴







