Сачок для приземлення Fencl Predator Premium PRO XXL

- Немає в наявності
- Код: RYBpod014
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сачок для приземления -, розміри: 680 × 540мм, гумова сітка, довжина ручки: 980мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 400 мм |
| Довжина: | 980 мм мм |
| Кількість частин | 1 |
| Сітка | Гумова |
| Складной | Немає |
| Тип | Спінінг |
| Ширина | 680 мм мм |
- Ціна: 9 999 ₴








