Електромотор Prologic E-Motor Camou 12V 55lbs

- Немає в наявності
- Код: SPTaaa0343
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Двигун для човна - для рекомендованого розміру човна 5.4 м, вага 55 lbs, подовжена ручка, цифровий вимірювач батареї, ударостійкий вал, трилопатевий гвинт, 360° керування, 5 передніх швидкостей, 2 задні, Розміри 119 × 12 × 44 см, вага 8,8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.8 кг |
| Висота | 440 мм мм |
| Довжина: | 1,190 мм мм |
| Використання | Електричний |
| Стан | Нове |
| Старт | Електричний |
| Ширина | 120 мм мм |
- Ціна: 9 999 ₴






