Підставка FOX Horizon Duo Pod 3 Rod

- Немає в наявності
- Код: JVR051471
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стійка для вудок - на три вудки, з подвійною основою для більшої стабільності, регульовані ніжки, довжина: 95-140 см, висота: 30-45 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.65 г |
| Кількість ніг | Rod Pod |
| Кількість вудлищ | 3 шт. |
| Макс. висота | 45 см |
| Макс. довжина | 140 см |
| Матеріал | Алюміній |
| Мін. висота | 30 см |
| Мін. довжина | 95 см |
| Особливості | Регульований |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 9 999 ₴





