Автокрісло Britax Römer Evolvafix Night Blue

- Немає в наявності
- Код: HRAls5984
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Автокрісло для дітей вагою 0-22 кг, крісло закріплене системою isofix, автокрісло належить до групи безпеки I, групи II та групи III (відповідно до європейських стандартів ECE), безпека дитини забезпечується п'ятиточковим ременем, установка обличчям вперед, знімний чохол, вага 9,8 кг, колір синій
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека дитини | П'ятиточковий ремінь |
| Варіант встановлення | Ремінь безпеки |
| Вага | 9.8 кг |
| Вага дитини | 0-22 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина автокрісла | 48 см |
| Група BESIP | Група I, Група II, Група III |
| Кріплення сидіння | Isofix |
| Максимальна висота автокрісла | 60 см |
| Максимальна вага дитини | 22 кг |
| Максимальний зріст дитини | 150 см |
| Мінімальна вага дитини | 0 кг |
| Мінімальний зріст дитини | 76 см |
| Особливості | Знімний чохол |
| Положення сидіння | Обличчям уперед |
| Сертифікація | i-Size (R129) |
| Ширина автокрісла | 44 см |
- Ціна: 9 999 ₴







