Автокрісло Lionelo Harmony i-Size Black Carbon Bamboo

- Немає в наявності
- Код: HRAls10409
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Автокрісло для дітей вагою 0-36 кг, крісло закріплене системою isofix, автокрісло належить до групи безпеки 0 і 0+, групи I та групи III (відповідно до європейських стандартів ECE), безпека дитини забезпечується п'ятиточковим ременем, автокрісло обертається на 360°, установка з обертанням на 360 градусів, обличчям вперед і спиною вперед, захист від бокового удару, регульований дизайн і вставка для немовлят, вага 13,3 кг, колір чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lionelo |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека дитини | П'ятиточковий ремінь |
| Вага | 13.3 кг |
| Вага дитини | 0-36 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Група BESIP | Група 0 і 0+, Група I, Група III |
| Група автокрісла за зростом | 40 - 105 см |
| Кріплення сидіння | Isofix |
| Максимальна вага дитини | 36 кг |
| Максимальний зріст дитини | 150 см |
| Мінімальна вага дитини | 0 кг |
| Мінімальний зріст дитини | 40 см |
| Опція налаштування | Нахил спинки, Підголівники, Ремінь безпеки |
| Особливості | Регульований дизайн, вставка для новонародженого, захист від бічних ударів |
| Положення сидіння | 360-градусне обертання, Обличчям уперед, Обличчям назад |
| Сертифікація | i-Size (R129) |
- Ціна: 9 999 ₴






