Візок Silver Cross Tide 2in1 Space

- Немає в наявності
- Код: HRAls7030
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Дитячий візок - комбінований міський, виготовлений з гелевих обертових коліс з фіксованими колесами, позиціонування по ходу і проти ходу, спортивний візок, регулювання підніжки та спинки до повного горизонтального положення, знімна ручка/перила, для дітей до 22кг, вага: 11кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Cross |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари | Дощовик, кошик для зберігання |
| Вага | 11 кг |
| Місткість кошика | 5 кг |
| Висота розкладеної коляски | 105 см |
| Висота складеної коляски | 38 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина розкладеної коляски | 72 см |
| Довжина складеної коляски | 76 см |
| Використання | Місто |
| Колеса | з гелю |
| Кількість коліс | Чотири |
| Кількість комбінацій | Подвійна комбінація |
| Максимальна вага дитини | 22 кг |
| Особливості | Регульована ручка, Регульована підніжка, П'ятиточковий ремінь безпеки, що повністю розкладається, коляска, блоковані колеса (опція блокування), Регульована спинка, Знімна ручка/полка, Зворотна (обличччя до батьків/за ходом руху) |
| Вміст базового пакета | Кошик, спортивне сидіння, Рама коляски |
| Тип коліс | Поворотні |
| Тип коляски | Комбінована |
| Тип люльки | Глибока, спортивна |
| Ширина розкладеної коляски | 59 см |
| Ширина складеної коляски | 59 см |
- Ціна: 9 999 ₴





