Аксесуар для візочків ZOPA Quiq Blacky Beige

- Немає в наявності
- Код: BABY22959
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Дитячий візок - спортивний міський, гумове поворотне колесо з блокуванням, максимальна довжина ручки: 103 см, складання однією рукою, повна підвіска, регулювання підніжки та спинки, для дітей до 22 кг, вага: 25 кг
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари | Тримач для напоїв, кошик для зберігання |
| Вага | 25 кг |
| Вага з урахуванням | 25 кг |
| Місткість кошика | 3 кг |
| Висота розкладеної коляски | 103 см |
| Висота складеної коляски | 36 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина розкладеної коляски | 87 см |
| Довжина складеної коляски | 73 см |
| Використання | Місто |
| Колеса | Гумові |
| Кількість коліс | Квадроцикл |
| Максимальна висота ручки | 103 см |
| Максимальна вага дитини | 22 кг |
| Особливості | Регульована підніжка, збірка однією рукою, П'ятиточковий ремінь безпеки, Повністю пружинна рама, блоковані колеса (опція блокування), Регульована спинка |
| Тип колеса | Поворотні |
| Тип коляски | Спортивна |
| Ширина розкладеної коляски | 48 см |
| Ширина складеної коляски | 48 см |
- Ціна: 9 999 ₴






