Біокамін Simple Fire Frame 1800 чорний

- В наявності
- Код: 82302429
50 522 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Вайбер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Біокамін SIMPLE fire FRAME 1800 ЧОРНИЙ СКЛО. Біокамін SIMPLE fire FRAME 1800 ЧОРНИЙ. SIMPLE fire. це польський виробник. біокамінів. що ставить на якість, безпеку та доступну ціну. Біокаміни SIMPLE fire. не вимагають димоходу, що дає можливість насолоджуватися справжнім вогнем скрізь, де установка традиційного каміна неможлива. Біокаміни SIMPLE fire. це також привабливий і різноманітний дизайн, який впишеться в будь-який інтер'єр. Рекомендованим паливом для. біокамінів SIMPLE fire. є рідке паливо INFIRE, що виготовляється на основі етилового спирту походження...
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 49 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 20 мм |
| Матеріал | Сталь із порошковим покриттям |
| Об'єм біокартриджа | 1 л |
| Тип | Підвісні |
- Ціна: 50 522 ₴

