Комод vidaXL темно-сірий 113x40x80см масив сосни 10316622

- Немає в наявності
- Код: 131856338
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ця дерев'яна шафа є декоративним і практичним доповненням до оформлення вашого інтер'єру. Комод виготовлено з масиву соснового дерева, завдяки чому він стабільний і міцний. Він містить 2 дверцята і 2 гладко висувні шухляди, забезпечуючи багато місця для зберігання та впорядкування різних щоденних приладів під рукою. Додатково міцна стільниця ідеально підходить для експонування декоративних предметів, рамок із фотографіями та кімнатних рослин. Колір: темно-сірий. Матеріал: масив соснового дерева, МДФ. Загальні розміри: 113 x 40 x 80 см (шир. x гл. x вис.). Зовнішні розміри...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 35 мм |
| Кількість ящиків | 0 |
| Матеріал | Масивне дерево, олійна сосна |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Ніжки | На ніжках |
| Тип | З ящиками |
| Цвет мебели | Сірий |
| Колір фасадів | Сірий |
- Ціна: 9 999 ₴

