Комод vidaXL Halden з розсувними дверцятами сірий 80x40x80см 4018419

- Немає в наявності
- Код: 179320713
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Комод HALDEN з розсувними дверима Сірий 80x40x80 см. Комод серії HALDEN був спроектований так, щоб забезпечити вашій житловій площі функціональність і естетичні якості. Витривалий матеріал: масивна деревина - це красивий, натуральний матеріал, відомий своєю міцністю та довговічністю. Прості волокна додають йому шарму, а сучки надають характерний рустикальний вигляд. Багато місця для зберігання: шафа має двері та ящики, забезпечуючи універсальні рішення для зберігання, які підтримують ваші необхідні речі в порядку та без безладу. Розсувні двері максимізують ємність...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 23 мм |
| Матеріал | Метал, Масивне дерево |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Ніжки | Без ніжок |
| Стиль | Рустикальний |
| Тип | З ящиками |
| Цвет мебели | Сірий |
| Колір фасадів | Сірий |
- Ціна: 9 999 ₴






