Стіл Mosso II квадратний 90x90x75см дуб MDF Signal 48H

- Немає в наявності
- Код: 84411438
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стіл Mosso II 90x90x75 дуб Мdf Signal 48H. Стіл - це серце кожного дому, що є місцем зустрічей, спільних прийомів їжі та сімейних урочистостей. Вибір відповідного столу має ключове значення для оформлення простору, а їх різноманітність стилів, форм і функцій може адаптуватися до потреб кожного користувача. Модель Mosso II представляє собою відмінний варіант, поєднуючи сучасний дизайн з класичними елементами. Види столів. Вибір столу повинен бути адаптований до його призначення та стилю життя. Нижче представлено кілька видів столів, які можуть задовольнити різні потреби:...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Довжина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Діаметр | 100 |
| Додаткова інформація | Нерозкладний |
| Максимальна довжина розкладеного столу | 90 см |
| Матеріал | Дерево та деревні матеріали |
| Матеріал стільниці | Плита МДФ |
| Стиль | Сучасний, Класичний, Скандинавський |
| Форма | Круглі |
| Цвет мебели | Дуб натуральний |
| Колір стільниці | Дуб натуральний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 9 999 ₴


