Зварювальний апарат Ideal Praktik 211 Migomat Mig/Mma

- Немає в наявності
- Код: 144087225
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Зварювальний апарат MIGOMAT IDEAL PRAKTIK MIG 211 IGBT MMA - MIGOMAT 2в1 з розеткою EURO. Інверторний, компактний напівавтомат зварювальний від надійного виробника. Виробник: IDEAL. || Методи зварювання: MIG, MAG, FLUX, MMA. || Вибрані переваги: Регулювання індуктивності. || Живлення: 230V 1ф. Технічні параметри. Живлення: однофазне, 230V 1ф. Методи зварювання: MIG, MAG, FCAW, MMA. Потужність: 6,2кВт. Ступінь захисту: IP21. Захист мережі: C20A. Дисплей LCD - показує значення струму під час зварювання. Параметри зварювання MIG/MAG. Струм зварювання: 30 - 200A. Цикл роботи: 60% 200A / 100% 130A. Подавальник:...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEAL |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Вага | 15 кг |
| Параметры сети | |
| Напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час циклу роботи | 60 % |
| Діаметр зварювального дроту | 0,8-1,2 мм |
| Максимальний діаметр електрода | 4 мм |
| Марка | Ideal |
| Мoдель | Ideal Praktik MIG 211 MMA II ND |
| Технологія зварювання | MIG |
| Тип | Напівавтоматичні зварювальні апарати |
- Ціна: 9 999 ₴









