Настільна лампа Trio Charivari 521210107 To0064

- В наявності
- Код: 99057137
13 450 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа Trio Charivari 521210107. Настільна лампа Trio Charivari 521210107 - це чудовий спосіб оживити інтер'єр. Виробник: Trio. Назва: CHARIVARI. Символ: 521210107. Параметри. діаметр (мм): 410. висота (мм): 500. ширина (мм): глибина (мм): кількість джерел / тип патрона: 1 x LED інтегр. макс. потужність джерела: 26 W. напруга: 230 V. джерело в комплекті: 1 x SMD, 20 W, 2500 lm, 3000K. колір лампи: матовий нікель. матеріал: метал. IP: 20. Чому варто обрати нашу лампу? Виготовлена з найвищої якості матеріалів. Сучасний дизайн, який підходить до будь-якого інтер'єру. Легка установка і...
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Ширина | 41 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 41 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 50 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 20 Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Нічний |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | F |
- Ціна: 13 450 ₴

