Настільна лампа Lucide Maduka 10550/81/30 біла/чорна 1x40W E27

- В наявності
- Код: 163336239
19 921 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа Maduka 10550/81/30 Lucide. Настільна лампа Maduka 10550/81/30 Lucide є незамінним елементом інтер'єру. Виробник: Lucide. Назва: MADUKA. Символ: 10550/81/30. Параметри. висота (мм): 610. висота абажура (мм): 250. діаметр (мм): діаметр абажура (мм): 450. ширина (мм): глибина (мм): кількість джерел: 1. тип патрона: E27. макс потужність джерела: 40 W. напруга: 230 V. джерело в комплекті: Немає. можливість затемнення: Так, з використанням диммованої лампи. колір: чорний, білий. матеріал: морська трава/лля. IP: 20. Чому варто обрати нашу лампу? Виготовлена з найвищої...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 61 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 45 мм |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Матеріал | Тканина |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Нічний |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 19 921 ₴

