Настільна лампа Argon Fudżi 3658

- В наявності
- Код: 69126536
25 025 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Argon Fudżi (3658). Лампа. Argon Fudżi (3658). це відмінне поєднання елегантності та сучасності, яке ідеально вписується в оформлення. спальні. Її унікальний дизайн, що поєднує. скло. і. текстильний абажур. , не тільки забезпечує функціональне освітлення, але й є винятковим декоративним акцентом. Модель є чудовим вибором для тих, хто цінує стильні деталі у своєму інтер'єрі. Тип лампи. Argon Fudżi. це. нічна лампа. , яка відмінно підійде для освітлення біля ліжка. Її елегантний дизайн робить її чудовим доповненням до різноманітних стилів – від мінімалістичного до...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 174 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 50 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 50 см |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал, Скло, Тканина |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Нічний |
| Колір | Сріблястий |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 25 025 ₴

