Ноутбук HP 250 G9 15,6" N4500 8GB 256GB без ОС 969K0ET

- Немає в наявності
- Код: 184681984
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук HP 250 G9 15,6"/N4500/8GB/256GB/NoOS (969K0ET). Ноутбук HP 250 G9. це універсальний ноутбук, який поєднує в собі сучасні технології та функціональність, що робить його відмінним рішенням для людей, які шукають надійне обладнання для щоденного використання. Завдяки своїй мобільності та продуктивності, цей ноутбук підійде як для офісної роботи, так і для вільного часу. Варто звернути увагу на ключові характеристики, які впливають на комфорт використання та ергономіку. Продуктивність. У випадку з ноутбуком. HP 250 G9. важливим аспектом є його. продуктивність. Оснащений процесором. Intel® Celeron® N4500...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Вага | 1.74 кг |
| Висота | 19.9 мм |
| Ширина | 358 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 242 мм |
| Код виробника | 969K0ET |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Марка | HP |
| Мoдель | 250 G9 |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Модель процесора | Intel Celeron N4500 |
| Мультимедіа | Камера, Динаміки, Мікрофон |
| Об'єм відеопам'яті | Спільна |
| Об'єм жорсткого диска | 256 GB |
| Оперативна пам'ять | 8 GB |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x RJ-45 |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1366x768 |
| Зв'язок | Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Celeron |
| Тип | Ноутбуки |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип диска | SSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Частота оновлення | 60Hz |
- Ціна: 9 999 ₴




